Warcraft dünya tufan-

Ben olusturulan ilk karakteri, oturum ilk kez hatirliyorum. Kuru ve gevrek pasta ortasinda – Ben ilk bir düsman oyuncu bir araya geldi duygu hatirliyorum. Neredeyse alti yil önce, bes. Ben dünyanin en büyük online dünyanin biri haline gelmistir ne kendimi atti o zaman fark etmemisti. On iki milyon kisiye kapatmak için, toplamak oyun ve birlikte çalisacak – bes yildir! Benim dünyamda bir oyun uzun vay altin satin almak için yasamak degildir edildi.

Bes yil “World of Warcraft” benim ilk sendeleyen adim sonra gelistiricisi Blizzard oyuna üçüncü genisleme, uzatma, yayinladi. Basligi “Tufan” ne olacagini bir fikir verir.
reklam:

Olarak yeni topraklarda komuta önceki açilimlar, farkli Azeroth bir degisiklik tarafindan karsilanmaktadir – bizim eski oyun dünyasinin en eski bölümü altüst olmustur. Bu kayalik ve çorak eskiden burada suyun derin simdi. Kuru ovalar gelisiyor. Felaket oyun dünyasi paramparça olan, bu Çoraklar’in ile sökük Bin Igneler, bir tsunami atti ve atese Stormwind oturdu – Bu bölümde “World of Warcraft” geçmis bile daha umutsuz görünüyor ve de yasam mücadelesi gerçeklesir ev.

“World of Warcraft” bizim popüler kültürde özel bir yer edinmistir. Bir yorumlamak ve kullanmayi seçmistir nasil bagli – oyun Kafe 44 bir yari-karanlik metal konser gibi hardcore olarak olabilir iken hemen hemen herkes basvurabilirsiniz bir oyun, bu Eurovision Sarki Yarismasi gibi mainstream. Orada onun büyüklügü yatiyor. Ve belki “Tufan” ile gelen ilginç sorularin cevabi:

Ne kadar bir oyun yasayabilir? Bu veda vakti geldi?

Biz ikincisi ile baslar. Hayir, henüz zamani degil, bu yüzden beyaz mendil geri dur. Ile “Tufan” Blizzard uzun gerekli olan ne yapti: eski parçalarin tam bir yenileme – açilimlari yillar geçti ve diger online oyunlar daha iyi fikirler gelir, düsmeye basladigindan beri moda çok disinda hissettim olanlar. Ama ayni zamanda grafik bir oyun olmustur. 85 yeni maksimum düzeyde, oynamak için iki yeni irk, yeni örneklerini, bölgeler ve yeni bir meslek de “Tufan” dahildir – bu yüzden bir süre için yapmak vardir.

Blizzard yeniden ve ilk “World of Warcraft” takdire sayan gelistirilmis. Onlar oyuncu “World of Warcraft” çok basinda yasamamis anliyorum. Aslinda birçok için birkaç yil öncesine kadar oynamaya baslamadi ve bu nedenle oyunun en kaçirmis. Onlar, Çoraklar’in sohbet kanalinda Chuck Norris-espriler güldü asla kötü olusan oyun bölgelerin sikinti dayandi olmadigini ve bu nedenle deneyimli her sey var var. Ya da, daha dogrusu, hayatin oyun kostu ve oyun otoyol daha fazla yasamaya taslarin teslim degil. Biz oyuncular yeni Azeroth tarafindan sabit bir kez daha Azeroth ile süt diski tren alma sansi, elde eski için yeni bir hayat vererek. Bu tüm oyun gençlestirir.

Ne kadar zaman mi? Bir online rol yapma süresiz kendini yenileyebilen? “Giris ve çikis yil tüm oyuncularina yil tutmak World of Warcraft ‘mi? Ben bes yildir burada oturup bizim sanal dünyalarda geçicilik ve sürekli yansiyacagi merak ediyorum. Sürece kitabin kapaklari gibi, orada ekleyebilirsiniz ., ama biz bes yasindaki dünya yeni bir uzak whisked – biz biraz daha uzakta bildigimiz hikayenin farkli bölgelerine özgün her yeni baglanti noktalari için haber yeni bölümler, uzak, degil mi daha iyi simdi oynamayi tercih nasil adapte. Ya da artik oynamak için bekliyoruz yerine ne. Çok genel olarak oyun yillar içinde nasil gelistigini baglidir. Blizzard almak için emin yapti gibi zemin kaybetmeye degil, tozlu gibi etmemek için .. diger oyunlardan iyi fikirler Onlar yavas yavas olusturmak ve bir sey özledim, ama her zaman oyuncular istediklerini sunuyoruz Ve tabii ki, ebedi üstünlük degil bak:. oyuncu milyonlarca sonuçta “World of Warcraft” için en önemli Ne için sanal dünyada doldurulur olmasidir oyuncu olmadan hiçbir oyun yoktur -.. basit degil gibi, oyun hala oynamaya baslayin bu kadar çok insan bu kadar çok kim vardir – “World of Warcraft” büyük olarak kalabilir Blizzard açilimlar gelistirmek için seçtigi sürece oyunlar. Oysa onlar “Tufan” bir daire durdurmaya çalisirken merak için degil zordur.

Isveç Bob Dylan kez seslendirdi “Bana ev bulamazsaniz söylemek için kolay olurdu, ama yok, sanirim.” Metin bir çizgi oldugunu nadiren, sanal gerçeklik ile, simdi tutarli görünüyordu. Iste yeni ama yine de eski de. Çok çirkin ve henüz çok yeni. Azeroth ölüm – Yasasin Azeroth.