web dizini temelleri, gönderimler ve ücretsiz dizin teslim

Seo ya da arama motoru optimizasyonu web sitesini tanitmak için en popüler yoludur. Ücretsiz bir dizin teslim süreci büyük ölçüde yardimci olur ve bu makalenin sonraki bölümlerinde bu konuda daha fazla konusacagiz. Bu ortak bir gerçektir, en yöneticileri aslinda sitenin kendisi insa adamak daha fazla zaman kendi web sitesi optimize adamak. Neden? Peki, bu konuda düsünelim, ne bina ve web sitenizin çok az veya hiç trafik varsa bir site sürdürmenin noktasidir? Web trafigi çekmek ve web siteleri mesaji göstermek için web sitenizin insa tüm amaci degil mi? Bunu bahis! Bu web sitesi optimizasyon basarili bir web sitesi için bir önemli bir unsur oldugu nedenidir.

Web sitesi optimizasyonu farkli çesitli biçimlerde bulunmaktadir. Çogu zaman, web sitesi optimizasyonu belirli türde internet topluluk boyunca son derece popüler oldu ve diger heveslere dogar olarak daha sonra azalir. Arama motoru optimizasyonu ilk popüler türlerinden biri internet dizin sunulmasi adi verilen bir süreçtir.

Dizin teslim karmasik bir süreç degildir, aslinda, basparmak basit bir kural dayanmaktadir. Net bilgi bir sekilde ya da baska bir organize olmasaydi sörf web millet, ancak veri çok büyük miktarda erisebilir, onlarin arayan bulmak için kelimenin tam anlamiyla imkansiz olurdu. Online dizinleri kadar önemli olmasinin nedeni budur. Bu DMOZ (ayni zamanda Open Directory Project olarak da bilinir) gibi net dizinleri, web sitelerinin büyük, kategorize dizin. DMOZ etrafinda bu internet dizinlerin en çok bilinen türlerinden biridir ve dizine eklenmeden önce el ile her sayfayi görüntülemek ve onaylamak kaydedilmeyen bir grup gönüllü tarafindan tarafindan isletilmektedir.

Burada olabilecek bir soru. Google ve diger sorgu tabanli arama motorlari ile, nasil internet dizin teslim arama motoru optimizasyonu genel resimde böyle bir degerli bir rol oynuyor? Peki, dizinlere web sitenizin gönderme için iki ayirt faydalari vardir. Öncelikle, Google kullanimi dizinleri gibi büyük arama motorlari sorgu sonuçlari bulmak için. Kullanici kendi sorgu veya arama girdiginde, Google’in arama sonra online dizinleri bulunan sayfalarin binlerce tarayarak sonuçlari tanimlar. Web sitenizin online dizinleri listelenen ise, Whalla, arama motoru site sayfalari zaten web dizini tarafindan dizine ve kategorize edilmistir çünkü alaka tanimak olasiligi daha yüksektir.

Bir web dizini web sitenizin gönderme bir sonraki yarari ilk daha biraz daha karmasiktir. arama motoru optimizasyonu uzmanlari net çikis oraninizi büyümeye en zaman tasarrufu yollarindan biri benzer diger bilgi siteleri ile birlikte web sitenize gelen linkler kazaniyor geçer söyleyecektir. Ya elle veya ücretsiz bir web sitesi dizin teslim ile birlestiginde, bir web dizini web sitenizin liste zaman, dizinin kendisi gibi herhangi bir arama motoru örümceklerinin dizin (bu Google dahil) sitenize baglanti veriyor. Bu derece arama motoru sonuçlarinda yerlestirme kadar krank.

Artik web dizini sunulmasi, süreç aslinda nasil çalistigini web dizini teslim önemini anlamak. Internet üzerinde belki de yüzlerce, web dizinleri binlerce vardir. Burada web dizinleri (örnegin DMOZ gibi) ücretsiz dizin gönderimler sunuyoruz. Bu onlarin dizinde web listelemek için ödemek zorunda kalmazsiniz. Diger web dizinleri kendi web dizininde siteniz listesi için çok sarj edin. Web sitenizin net dizinleri daha yüksek bir sayi listelenen Açikçasi, bu daha iyi etki arama motorlarinda sitelerinizi yerlestirme olacaktir.

Her web dizini sitenize göndermek için, önce kullanmak gibi ve daha sonra web url ve web ile ilgili diger bilgileri ile birlikte bir form doldurarak, her birini ziyaret hangi net dizinleri seçmelisiniz. Yöneticileri çesitli sitelerinde mümkün oldugunca web dizinleri genis olarak gösterilmesini emin olmak için sik sik yapiyoruz. Bariz bir Downer bu çok zaman alan bir görev olabilir edilir.

Islemi otomatik ve bu sekilde daha rahat NetMasters için yapmak için, programcilar sizin için web dizini teslim islemini tamamlamak ve için internet arama ve sitenizi göndermeden güçlük azaltmak ya da ortadan kaldirabilir ücretsiz web dizini teslim yazilim gelistirdik ödenmemis net dizinleri.

Ücretsiz bir web dizini teslim sitenizi maliyet olmadan online dizinleri listelenen olan tarafindan ilgili avantaj ve kolaylik yararina sunacak. Bu korumak için ve ücretsiz bir dizin teslim yazilimi bir sey mal olmaz kolay harika bir arama motoru optimizasyonu tekniktir, bu nedenle de cüzdan üzerinde kolay. Bu kolayca istediginiz siklikta gibi yeni ve mevcut web siteleri optimize eder. Bu yazi perusing için tesekkürler, harika bir gün var!