yari yariya ödeme tiklama basi reklam maliyeti acimasiz stratejileri

Yani gerçekten tüm hakkinda Pay-Per-Click Reklam nedir? Kullanabileceginiz bilgi degil, onlarin size anlatmak için kullanilan sadece eski seyler – Asagidaki rapor Pay-Per-Click Reklam hakkinda bazi ilginç bilgiler içerir.

Burada bir anahtar kelime deyimi mümkün olan en yüksek varyasyonlari bulmak için kullanabileceginiz basit bir anahtar kelime kurma teknigi var. Google Adwords anahtar kelimeler üzerinde teklif için agirlikli olarak kullanabilirsiniz, ancak ayni zamanda arama motoru optimizasyonu kullanilmak üzere listeleri için de çok yararli olabilir.

Örnegin en ifade “Satilik atlar” kullanalim. Iste bu kelime öbegi çesitli permütasyon nasil görünecegini var. Ben bu is için ücretsiz Kelime Tumbler aracini kullanin.

Satilik atlar
için atlar satis
atlar satilik
satilik atlar için
Satilik atlar
Atlar için satis

Alti olasi yollari en fazla vardir Gördügünüz gibi üç kelime ifade bir arama motoru girmis olabilir.

Simdi bu permütasyon aslinda için arastirilir olup olmadigini ögrenmek gerekir. WordTracker hizmet kendi içine giriyor. Ücretsiz WordTracker deneme almak için tiklayiniz.

Simdi WordTracker gidin ve “Kelimeler Evren” in “Hassas” olarak adlandirilan veritabani seçin.

Daha sonra sag panelde alti farkli anahtar kelime kombinasyonlari girin ve “Devam” dügmesine basin.

WordTracker simdi alti kombinasyonlari bizi oldugunu söyler, bunlardan iki (: yaptim yazma sirasinda NOT) kendi veritabaninda görünür. Bunlar …

Satilik atlar
satilik atlar için

Eger kendiniz için bu anladim olabilir düsünce olabilir. Ama hayati size ikinci tahmin piyasalari ve kendi görüs ve varsayimlara dayali kullanici davranislari durdurmak gerekir anlamak. Aslinda piyasalar davraniyor nasil söylemek WordTracker gibi bu araçlari kullanin.

Bazen bu yöntemi kullanarak üç ve dört ifade permütasyon bulduk. Bana bu ifadeler arama motorlarinda girdiyseniz “aptal” ortaya çikti … ama birisi, bir yere yapiyor! Bu, bu adimi yapmaniz gereken neden ve NOT permütasyon sanirim.

Ayrica arama bazen “bosluk” ve “+” isareti kullanarak bir anahtar kelime deyimi girin. ÖRN. “1 2 3” “1 +2 +3” olarak girilebilir ve ayni zamanda “1 +2 +3”. Google Adwords anahtar kelime listeleri kullanmak istiyorsaniz bu harika ucudur.

Yani bizim örnegimizde anahtar kelimesi alarak simdi olusturabilir kaç permütasyon görmenizi saglar.

Satilik atlar
satilik atlar için

Ben ne kadar okudum bilgilendirici olmustur güveniyorum. Asagidaki bölümde kalabilir herhangi bir belirsizlik açiliyor dogru uzun bir yol gitmek gerekir.

+ Satilik atlar +
+ satisi + atlari

+ Satilik atlar +
+ satisi + atlari

Simdi daha da anahtar kelime kombinasyonlari ile gelip imla hatalari kullanalim. Bu için harika bir araç Anahtar Kelimeler Yanlis yazilmis edilir.

Sadece “Satilik atlar” girin ve imla hatalari bulmak için alti yol seçin. Sözlük arama, klavye hatalari, Döseme son / ilk karakteri, takas karakter, çift karakterler, ve … ‘s’ biten ekleyin.

Bu örnek için sadece “sözlük arama” ve “klavye hatalari” seçili. Araç 1.360 olasi yanlis yazim kombinasyonlari döndü. Ben tüm seçimleri kullanilan ediyorum, bu 8500 üzerinde ile geri gelmek olurdu. Sadece bir ifade için!

Simdi yukarida yaptigimiz gibi en WordTracker en hassas veritabanina bu imla hatalari girelim. Sonuçlar? WordTracker asagidaki (: yazma sirasinda NOT) döndürür:

atlar düsman satis
atlar fpr satis
yelken için atlar
slae için atlar

Hangi simdi on iki yeni terimler dönüstü:

atlar düsman satis
atlar fpr satis
yelken için atlar
slae için atlar

atlar + düsman + satis
atlar + fpr + satis
+ yelken için atlari +
+ slae için atlari +

atlar + düsman + satis
atlar + fpr + satis
+ yelken için atlari +
+ slae için atlari +

Son olarak bu kadar “Satilik atlar” “horsesforsale” olur, ve evet bu WordTracker veritabaninda çikti, birlikte kelimeleri katilmak istediginiz olacak.

Anahtar kelime olusturma yöntemi kullanilarak yukarida özetlenen, bir anahtar kelime öbegi olarak ne basladi, “Satilik atlar” simdi Google Adwords kullanabileceginiz 19 anahtar kelime öbekleri dönüsmüstür. Bu ifadeler aslinda arama motorlarinda sörfçü tarafindan kullanilmaktadir.

Yani orada SIKI size teklif isteyen anahtar kelimesi odakli reklam gruplari olusturmak için nasil, o var.

Kullanisli olacaktir Pay-Per-Click Reklam hakkinda bir sey ilave bilerek zaman tahmin edemezsiniz. Bu çok size yarar saglayacak diliyorum.