Yeni bir ürün lansmani için nasil

Müsterileriniz ve potansiyel müsterilere yeni bir ürün piyasaya titiz bir planlama ve uygulama gerektirir. Burada baslangiç ??için bazi fikirler vardir.

ilan

Birkaç hafta lansmanindan önce yeni ürün reklami baslayin. Eger beklentisiyle insa Bu sekilde hangi mevcut müsteri tabanindan daha çok kulaktan kulaga, üzerinden haber yaymak yardimci olur. Onlar kisa bir süre bir reklam gördükten sonra satin alinabilir bu yüzden magazalarda bir kez çocuk oyuncaklari gibi bazi ögeler, sadece ilan edilmelidir.

Talep belirlemek – Eger istemediginiz asiri ya da ilk ürün vadede altinda ates. ‘Sinirli Run’ genellikle büyük bir satis noktasi – olsun veya ilk çalistirma itibaren satisa sunulacak kaç ürün müsteri tabani bilgilendirmek degil beklenti ve talep artacak düsünün.

Benzersiz bir satis noktasi ya da ürün lansmani için ilginç hikaye dikkatle planlanan basin bültenleri odaklanan üzerinden basini haberdar edin. Burada size tavsiyelerde bir halkla iliskiler ajansi kullanmayi düsünün.

Bir firlatma parti tutmak

Bir baslatmak parti mevcut müsterilerine yeni bir ürün tanitmak ve potansiyel yeni müsteriler çekmek için mükemmel bir yoldur. Ayrica, sirket ve ürün için tanitim olusturur.

Baslatmak damgasini özlüyor Ancak, bu çok pahali bir yatirim olabilir bu yüzden etkinlik yönetimi uzmanlarin yardimina basvurabilirsiniz.

Olay bu tür uzmanlasmis orada olay planlamacilari bol miktarda vardir.

Kendinize su sorulari sorun ve cevaplari ulasmak için havalandirma disli.

Size ulasmak için ne çalisiyorsun?

Kimi etkilemeye istersiniz?

Kisiler veya gerçek emir ile yürümeye bekliyor musunuz?

Basarili etkinlik yönetimi uygun bütçe gerektirir. Bütçeniz yeni ürün beklenen satislarinin% 10’dan az olmalidir.

Eger pazar biliyorum. Isinizi biliyor. Ürününüzün biliyorum. Ama pazarlama biliyor musunuz? Bir pazarlama departmani var ise onlari bastan yer almak.

Aksi takdirde, bir pazarlama sirketi hem de benzersiz görünmesini yardimci olmak için bir etkinlik yönetimi sirketi ise düsünün.

Sirket ve bu ürün için görüntü yaptigini ayrintili olarak açiklayin. Lüks bir ürün veya marka ise, olay bu yansitmalidir.
Yeni ürün onlara uygun olmayabilir bile – en iyi müsteri davet emin olun. Bu insanlar sizinle bir geçmisi var ve bir davet onlara her zamankinden daha özel ve çok daha sadik hissettirecek. Onlar da iyi ürün, müsteri hizmetleri ve genel ayakta kanitlamak olabilir.

Basin Davet – Bu bir no-beyin, sen tanitim gerekir!

Yine, özel ve bu nedenle sizden satin almak için daha çok hissedeceksiniz – Eger müsteriler edildi istediginiz insanlari davet.

Olaydan önce düzenli araliklarla bültenleri basin gönder. 60 gün önce, 30 gün önce ve bir sonuncusu 15 gün önce, söyleyin.

Söz ve özel misafirler, teklifler ya da planlanan hediye emin olun.

ürününüzü online tanitmak

Bir web sitesi olusturmak veya merakli tüketici tüm ürün hakkinda bilgi böylece mevcut bir genisletmek. Twitter ve Facebook gibi sosyal medya siteleri kullanarak duyurun. Eger, uzman web siteleri ve blogcular için ücretsiz numune göndermek eger böylece ürün inceleyebilirsiniz – onlar olsa ise emin olun!

Her seyden önce, detaylara dikkat ve ürün lansmani yüksek satis ve müsteri memnuniyeti sonucunda, sorunsuz gidecek.