yesillendirme Posta siyah bölümleri ii tutabilirsiniz

Yakin zamanda Diyafram Arastirma Enstitüsü çalismanin bir tür yesil bir girisimi kabul etmistir yukari kuruluslarin yüzde 70 rapor. Bu sirketlerin çevre yönetimi kendi çabalari için övülen gerekirken, Wall Street’te ve ekonomi için kötü gün bazi sirketler terk ya da kendi kemerleri sikin olarak yesil girisimleri geri ölçekli gördük. Iyi sürdürülebilir olacak sekilde çevresel sürdürülebilirlik sadece tesvik degil, ayni zamanda saglam bir is uygulamalari ve yatirim saglam bir geri dönüs – Simdi sirketinizin yesil girisimleri gerçekçi bir göz atin ve yapilan uygulamalari “dökmeyen” olup olmadigini sormak zamani ekonomik kosullar hem de kötü.

UAA Takas Odasi tarafindan bildirilen Örnegin, alti milyondan fazla agaç ve kagit 300 milyondan fazla kilo teslim edilemeyen-olarak-ele Standart sinif posta her yil israf edilmektedir. Bu gerçek “önemsiz posta” islemek için yilda 2 milyar dolarin üzerinde Postane maliyeti. Ve postalari için maliyet daha da dramatik – teslim edilemeyen posta 6 milyar dolar, bir yil boyunca dogrudan postalari maliyeti.

Yani 2010 küresel isinma ve gereksiz çevresel atik azaltmak için tasarlanmis yesil bir girisim yüzde 50 UAA posta azaltmak için posta bakani Jack Potter’in çagridir? Kesinlikle. Para daha iyi bir is yaratma, ürün gelistirme ve etkili pazarlama harcanan – ama ayni zamanda USPS ® ve postalari hem para muazzam miktarda tasarruf edecek bir sagduyu is girisimi var.

Eger ekonomi kirmizi görür bile, siyah kalmak saglamak için teslim, etkinlik ve yanit artirirken, atiklarin azaltilmasi – Burada kolayca yesil postalar olarak para kazanmak için uygulayabileceginiz 10 üzerinden 6 adimlari vardir.
Adimlar 6 – Yesil Mail 10 – Baslangiçtan itibaren bastan sona
Adim 6: transpromo Ver!
Siyah baski, numaralari sütun ve altindaki bir fatura: 30 yili askin fatura ve tablolar açisindan, genel görünümünü koruyarak, çok degisti. Ama bu degismeye basliyor hepsi bu.

Posta ve üretim artan maliyeti ile, birçok sirket faturalari, tablolar ve faturalar gibi must-send/must-read belgeleri ile promosyon malzemeleri birlestirmek için basliyor.

Son çalismalar ortalama bir tüketici bir tasariyi gözden 42 saniye geçirecek, göstermistir. Bu bir müsterinin dikkatini çekmeye gerek 42 saniye var. Ülke çapinda pazarlama departmanlari kendini tanitimi için bu belgeler üzerinde kullanilmayan “beyaz bosluk” iddia basliyor nedeni budur; sürekli müsteri diyaloglar içine iletisimi dönüstürme. Transpromotional belgelerin kullanimi sadece bir ürün veya hizmetin satis artirma konusunda degil, bilgi yaymak ve yardim müsterilerine bir teklif veya yeni bir ürün özelligi anlamak için kullanilabilir. Ayrica cross-sell/up-sell firsatlari olusturmak veya kullanim bir iz süre (örnegin bir yükümlülügü 14 günlük deneme süresi yok) kabul için kullanilabilir

Içi dijital belgelerin dijital renkli baski kullanilarak üretilmektedir tam dis kaynak çözümleri için, siyah belge üst baski degisken baski teknolojisi kullanarak transpromotional belgeleri araligi deneme için seçenekler.

Adim 7: baglayin!
Bugün, umutlari bu kadar çok pazarlama mesajlari ile bombardiman, sadece en anlamli aslinda herhangi dikkatini çekecek.

, “Kisiye özel URL’ler” için kisa purls, ile Web ile dogrudan posta birlestirerek her ve müsteriler veya potansiyel herkese ilgili mesajlari saglamamiza olanak tanir. Dogrudan posta Kisisellestirme mesajinizi daginikligi uzak durmasini yardimci olur. Ters örgü umudu kendi adini içeren beri, bunu fark almak için gidiyor biliyorum. Tipik bir dogrudan posta kampanyasi yüzde 1-2 yanit orani, dogrudan pazarlama ile kisisellestirilmis URL’ler birlestirerek artis yanit oranlari önemli ölçüde yardimci olur elde nerede.

Pazarlama kisisellestirme teknikleri Aberdeen Group, Agustos 2007 yilinda yapilan çalismada “en iyi sinif” sirketlerin yüzde 91 kendi kisisellestirme bir sonucu olarak kendi online dönüsüm oranlarinda iyilestirmeler deneyimli bildirdi.

Ve, kisiye özel hem de çevre için iyidir. Teminat çok büyük dogrudan posta kampanyalari yazdirmak için gerek yok. Genellikle kartpostal gibi küçük – – Sen baski geri ölçekli ve ek, ilgili bilgi için kendi, kisisel web sayfalari için umutlari gönderin.
kenar çubugu:
Kisisellestirilmis bir URL neye benziyor?
Bu örnegin için, firstname.lastname.yourdomain.com gibi görünüyor peter.castrol @-melissadata.com
Adim 8: küçültmeyi!
May 12, posta belirli türleri için önemli artislar ile, posta tüm siniflar için artan tabanli posta ücretlerinin sekil. Mektuplar $ 1,17 ile $ 0.83 daireler, 0,27 $ $ 0.42 kartpostal artti ve koli. Yeni sistem USPS posta otomasyon sistemleri ile uyumlu posta tasarimi için daire ve parsel ve ödüller sirketlerin daha yüksek tasima maliyetleri yansitir. Toplu postalar temeline dayanmaktadir Organizasyonlar daha verimli tasarim ile büyük bir tasarruf elde edebilirsiniz.

9 tablo ve performans raporlari göndermek için kullanilan pek çok finansal kurumlar “x 12” zarf simdi yarisinda bu belgelerin katlama ve yerine düz mektubu olarak parça siniflandirir 6 “x 9” zarf, kullaniyor. Yeni fiyatlandirma yapisi altinda, bu degisiklik parça basina 0.41 yüzde 50 tasarruf varan posta maliyetlerini azaltabilir. Bazi postalari daha az pahali mektup kategorisinde kendilerini koymak için düz sekilli kataloglarindan ince jims geçis basladi.

Onlar daire olarak hak plastik veya karton zarf USPS tarafindan el isleme, gerektiginden yerine getirilmesi sirketler ve posta DVD, kitap ve benzeri islemlere yastikli postalari gelen degistirerek tasarruf biçmek medya distribütörler, parsel olarak siniflandirilir.

Bir ulusal banka oldugunu 2.300.000 $ ile sadece zarf yerine geleneksel onay kutularini kullanarak aylik kesme posta basina 500.000 ‘den fazla müsterilerine postalari kisisel çek.

Adim 9: Sustain!
Dogrudan posta ya da tamamlanmasi için paketinin tasarim anlayisi, çevre üzerindeki etkisini azaltma sirasinda parça, is sürdürülebilirligi korumak olan bagliliginizi temsil saglayacaktir almak kolay adimlar vardir. Burada bir sonraki posta parça için bazi hususlar vardir:
1.Kagit
• Kagit hisse senedi geri dönüstürülmüs içerik var mi?
• Degilse, Orman Yönetim Konseyi (FSC) ya da diger orman sertifika programi tarafindan onaylanmis sürdürülebilir bir kaynaktan geliyor?
2. baski

• Eger sebze ya da VOC soya bazli ve düsük (uçucu organik bilesikler) kullanmayi planliyorsaniz mürekkepleri mi? Mürekkep Bu tür yenilenebilir bir kaynak tabani vardir.
• etkinligi için gerekli metalik mürekkepler mi?
• Yazici FSC sertifikali mi?
• parça talebi baski ve daha az atik saglayan, dijital baski yapabilir?

3. bitirme
• kabartma veya kalip kesme folyo damgalama yerine kullanilabilir mi?
• yapistiricilar suda çözünen ve toksik olmayan kullaniliyor mu?
• yerine sirt dikisli olabilir mi?
Adim 10: geri dönüsüm!
Bugün, çogumuz düzenli olarak gazete geri dönüsüm, fakat bir çok insan da katalog, dergi, dogrudan posta, zarf ve ambalaj geri dönüsüm olabilir bilmiyorum. Sonuç olarak, bu “karisik kagit” sadece yaklasik yüzde 30, Amerika Birlesik Devletleri’nde her yil dönüstürülmeden

Dogrudan bir pazarlamaci olarak, satis yapmaniz budur. Ve DMA senin katalog ve posta parçalara logosu “Geri Dönüsüm Lütfen” ekleyerek müsteri ve potansiyel “karma kagit” geri dönüsüm fikri “satmak” olabilir.

DMA kampanyasi tüketicilerin bunlari okuduktan sonra çöp kutusu içine el ilani, zarf, katalog ve dogrudan posta parçalari atmak için tesvik etmek için tasarlanmistir “Geri Dönüsüm Lütfen”.

Ve, is için iyi olan, daha fazla insan geri dönüsüm, geri dönüsümlü kagit kullanilabilirligini artirmak gerekir, ve, umarim maliyeti de asagi gidecek.
Sonuç:
Yesil posta uygulamalari olmak zorunda degildir “gökyüzünde yesil pasta.” Eger posta, baski ve üretim tasarruf yardimci olabilir basit uygulamalar vardir, biz üzerine geçecek ortaminin iyilestirilmesi yardimci ayni zamanda yeni nesil. Aslinda, USPS bazi basarilari sirketlerin sürdürülebilir yesil uygulamalari ile yapmis son zamanlarda ayrintili dergisi Gönder:
Kagit miktarina • yüzde 3 tasarruf, mailler boyutlarda azalma sonucu, fazla 250.000 $ üç yil içinde ayrilan kar amaci gütmeyen grup Tüketiciler Birligi.

MetLife yerine kagit CD posta dizinleri ve süreli basladi • 375 milyon kagit sayfalari 2007 yilinda kaydedildi.

Istenmeyen posta • 930 milyon adet DMA Posta Tercih Hizmeti kullanarak 1500 pazarlamacilar tarafindan geçen yil ortadan kaldirildi.
Ve, bu sadece bir baslangiç. Eger posta yesillendirme ile is ve çevre için ne fark yaratabilir?