yinelenen içerik ile içerik yazarlari sorunu

Son zamanlarda bir çok soru hepsi ayni seyi bana geldiniz. Içerik yazarlari veya hayalet yazarlar kullanirken, nasil içerik yineleniyor olmadigini söylemek ya da degil ve bunu kopyaladim ise bu tamam olabilir. Yinelenen içerigi konusunda bazi onlar gevsek sonuçlari ve digerleri yok gördügünüz gibi uzun süreli bir gibi görünüyor. Diger sorun, içerik yazmak için birini ödüyoruz o zaman özgün içerik olmasi ve yinelenen degil, aksi takdirde herkes bir içerik yazar olabilir gerektigidir. Bu içerik özgün ve iyi içerik düsünülmüs iddia çünkü yinelenen içerik yazarlarin dikkat edin, onlar zor olan. Ama www.copyscape.com giderseniz içerikleri sayfasi url girin ve bu konuda bir onay çalistirabilirsiniz. Bu araci kullanmak için harika ve bunlari karsi korunmasidir. Simdi, bazi kelimeler ayni ve bazi yazarlar bunun kendi versiyonunu olusturan sonra etrafina bakmak ve diger içerigini okumak ve bu gayet iyi zamanlar olabilir. Ama sürece gerçekten bariz degil gibi o zaman güvenlidir. Içerik yazarlari ile bir diger konu gerçekten onlar ayni içerigi alacak zaman sonra gibi ve kendi sitelerinde kullanmak olacaktir sektöründe siz ve digerleri için büyük içerik yazdim bazen sonra. Bu içerik kaldirmak veya davalar bir karisiklik geçmesi durumunda, site sahibi sormak Bu olur ve gerçekten çok daha sonra diger orada yapabilirsiniz degildir. Yinelenen içerik ile sorun çok fazla site ayni bilgi varsa o zaman sadece 1 site için kredi alir oldugunu. Diger siteler bu yarar ama sadece tek parça sonra çok daha fazla içerik gerektirir olabilir. Özgün içerik için tam kredi almak emin olun veya içerik çogaltmak istiyorsaniz onlari, sitenizde blog yazi göndererek ve podcast dizinleri ve sosyal imleme servisleri gönderiyorsunuz emin olun.

Hizli sitenizde taze içerik almak için bazi ipuçlari sunlardir:

1. Içerik veya makalenin sayfa basina 1 puan ya da konu odaklanin. Sizin noktasi adimlari ve açiklamalari ayrilmis olabilir.

2. Bu konularin bir listesini yapin. Bazi fikirler sey en iyi sekilde almak için ipuçlari, vb, sanayi beklemek ne, kötü hizmet önlemek için nasil, sanayi Tarihi yazili olabilir

3. Sanayi arama ve digerleri sevme ve sevmeme ne, ne söyledigini kadar okuyun.

4. Sizin Sektördeki diger arayin ve onlari röportaj, onlara sorular bilgi ile dolu olsun sormak

Eger içerik için bir hayalet yazar yasiyorsaniz o zaman bu yönergeleri izleyin ve sanayi hakkinda yanlis seyler söyleyerek degil emin olmak için daha sonra çalismalarini gözden emin olun.

Içerik yazarlari kullanarak is için büyük bir yardim olabilir ama farkinda ve büyük benzersiz içerik yararlari anlamak daha da yardimci olmaktadir. Ne kadar ve ne siklikta merak o sizin için, günlük ya da haftalik içerigi gerçek bir basari çevrimiçi için anahtar oldugunu bilmeli.