ziyaretçilerinizin rehberlik gerekir. Onlara izin vermeyin down_

Herkes nasil Web Sitesi topraklari Web merakli olanlar sik ??sik sununuzun en iyi sekilde yardimci olmak için yön çesit ihtiyaç bile deneyimli bir sörfçü, ve. Sonuçlariniz ziyaretçilerinizin açikça bunlari ne yapmak istediginizi anlamak olsun veya olmasin baglidir.

Hiç bir Web sayfasinda indi ve merak, “bu insanlar yapmami istiyorsun?” Mi Bu kullanim için çok sinir bozucu bir deneyim ve kayip satis, daha az kayit, ve hatta kötü tanitim neden emin olabilirsiniz.

Eger ürün satmak için Web kullaniyorsaniz olsun, yeni yol toplamak belirli bir mesaj maruz veya sitenizin ziyaretçileri onlari geldikleri anlik yapmak istiyorum tam olarak ne oldugunu biliyoruz büyük önem tasimaktadir bir neden tesvik. Bu insanlar sayfalarinizi ulastiginda onlari yönlendirmek için size güveniyor oldugunu bastan kabul etmelidir.

Açikçasi bu biraz fazla kesme ve kuru olurdu,. Seni onlar gibi açik, yazili talimat vermek “asagi dogru ilerleyin ve siparis dügmesini tiklatin” demiyorum anlamak Söyledigim sizin düzeni ve içerik bu sizin durumunuzda ne olursa olsun, istenen etkiyi yaratmak için birlikte çalismak için ihtiyaç vardir.

Diyelim ki, örnegin bir dijital ürün online satis söylüyorlar. Hemen ilgi alir ve bunlari satmak istediklerini olmalidir neden için güçlü bir durumda olan Sayfanin altindaki ve daha da çeken bir iyi yazilmis satis mektubu trafik olmalidir.

Bu durumda büyük bir baslik, alt baslik ve ilgi çekici içerik bir zorunluluk vardir. Ve Birden araliklarla kopya içine siparis baglantilari açilir ve sayfanin alt kisminda yeniden görüntülenebilir.

Ama ne bir Web sayfasindan tek bir ürünün dogrudan satis olusturmak için çalisiyorsaniz yapmaniz olmamalidir mektubunu uzak tiklayin için firsat yükleri ile okuyucuya sunuyor tam bir navigasyon dahil oldugunu. Bu sizin açinizdan kötü yönde olacaktir.

Ya da en belirli bir Web sayfasi ile niyet önemli bir makale ile ziyaretçi bilgilendirmektir diyelim. Bu durumda içerik uzak gözlerini çekme olabilir çok sayida yanip sönen banner reklamlar olmasi iyi bir fikir degil.

Birincil amaci (Adsense, vb) içeriksel reklam geliri toplamaktir Tabii ki o zaman bir okuyucu yardim ama onlari bulamiyorum böylece ana maddesi bünyesinde stratejik reklam bloklari eklemek isteyeceksiniz.

Insanlar sayfanizda arazi ve e-posta listesi için kayit için belki ne istiyorum. Bu senaryoda saglamak için gerek bir nedenle, opt-in kutusu dogru okuyucu getiren ve bunu tüm dikkatinizi vermek için zaman zaman mesaj takdir edilmesi gereken o kadar büyük ki onlari ikna tüm kopyalama odaklanmalidir Eger hikayenin uzun versiyonu gönderebilirsiniz e-posta adresi.

Çok fazla bilgi veren bir opt-in sayfasinda ters oldugunu ve mümkünse kesinlikle seyir seçenekleri bir dizi görüntüleme kaçinilmalidir. Bir okuyucu ileriye tek bir yolu var oldugunu hissediyorum gerekir; sizin yoluyla seklinde opt-in.

Bu makalede, ziyaretçilerin çok fazla seçenek ile karisik degildir böylece Web sayfa düzeni ve içerik odaklama için basitlestirilmis bir durumda sunmustur. Gerçekten sörfçü ne istediginizi yapmak alma sanat ana Web tasarim kavramlarin saglam bir bilgi gerektirir.

Parlak tarafinda, ancak, Web sayfalari ile harika sonuçlar olusturmak için bir süper-teknik okul olmasi gerekmez. Saat sadece birkaç içinde size daha fazla satis için tasarim ve içerik, sign-up, vb kaldiraç için gerekli tüm bilgi edinebilirler